ul. Pułaskiego 3/16, 35-011 Rzeszów (pracownia Jagiełło)

tel. 601 881 264 graftom.rzeszow@gmail.com

Agencja Reklamowa

Agencja Reklamowa

Agencja reklamowa Graftom

Agencja reklamowa Graftom serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług oraz produktów. Doskonale znając potrzeby firm w zakresie szeroko pojętnej reklamy stworzyliśmy produkty ,które zadowolą każdego. Główną dewizą naszej firmy jest zadowolony Klient. Jednak żeby zawsze tak było każdy produkt musi być najwyższej jakości a cena musi być na każdy portfel. Własnie z takiego założenia wychodząc stworzyliśmy markę Graftom.

Nasza agencja reklamowa dzięki wieloletniemu doświadczeniu właściciela jak i pracowników była i jest w stanie spełnić te warunki. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy ,że każda osoba ,która do nas trafia jest zadowolona. Nie zdarzyła nam się sytuacja w której nie byliśmy w stanie spełnić oczekiwań Klienta do jakiegokolwiek zamówienia oraz nie mieliśmy żadnej reklamacji.

Wychodzimy z założenia ,że nie ma rzeczy niemożliwych a tylko może brakować pomysłu bądź czasu na realizację  i właśnie dlatego współpracujemy z wieloma firmami: agencjami reklamowymi firmami IT, grafikami, drukarniami ,montażystami itd. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy produkt, zaprojektować każdy projekt oraz wydrukować oraz zamontować wszystko co tylko sobie Klient zażyczy.

W naszej ofercie znajdują się:

  • druk wizytówek ,ulotek, banerów, rollapów, plakatów
  • wydruki wielkoformatowe zaczynając od folii wylewanej kończąc na banerach i naklejkach
  • oklejanie samochodów , witryn oraz wszystkiego co tylko Klient sobie zażyczy
  • projektowanie i usługi graficzne
  • projektowanie, kompleksowa produkcja i administracja stron internetowych z możliwością pozycjonowania SEO i SEM
  • kampanie linków sponsorowanych Google Adwords
  • kampanie reklamowe w internecie
  • gadżety reklamowe : kubki, smycze, długopisy i wiele innych…
  • reklama zewnętrzna : kasetony, litery przestrzenne …

Każde zamówienie jest przez nas starannie przygotowywane. Jako agencja reklamowa w Rzeszowie kładziemy nacisk na najdrobniejsze szczegóły a druk i finalizacja zamówienia poprzedzone są akceptacją Klienta.

Zasada jest bardzo prosta: Klient zamawia -> robimy projekt -> Klient akceptuje (poprawki projektów robimy do skutku) -> drukujemy ->wystawiamy fakturę -> płatność przy odbiorze produktu.

Są to proste zasady ,ale właśnie dzięki nim współpraca z Klientem jest zawsze miła, szybka i skuteczna.

W naszej Agencji Reklamowej wysyłka gratis a lokalne zamówienia Klient ma możliwość odebrać w siedzibie firmy bądź na życzenie dowozimy w podane miejsce.

Facebook

 

 

Agencja Reklamowa Rzeszów
Agencja Reklamowa Rzeszów