ul. Pułaskiego 3/16, 35-011 Rzeszów (pracownia Jagiełło)

tel. 601 881 264 graftom.rzeszow@gmail.com

Wizytówki

Wizytówki 

Wizytówki są podstawowym składnikiem dobrego wizerunku nowoczesnej firmy. Ułatwiają zawieranie kontaktów zarówno osobistych, jak i biznesowych. To również nośnik najważniejszych informacji o Tobie lub Twojej firmie. Ciekawy projekt i wysoka jakość wykonania pozytywnie wpływają na pierwsze wrażenie wywarte na potencjalnym kontrahencie. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz różnych rodzajów wizytówek, różniących się podłożem, kolorystyką, …

Badając rynek doskonale zdajemy sobie sprawę ,że każdy z nas ma indywidualny gust odnośnie projektowania jak i samej jakości druku .Dlatego właśnie u nas Klient znajdzie to czego dokładnie szuka odnośnie kształtu, projektu jak i rodzaju wydrukowanego produktu.

Rodzaje wizytówek :

  •  klasyczne  – są to wizytówki drukowane na papierze o gramaturze 350g . Zaletą takich wizytówek jest cena, która zaskoczy mile każdego Klienta.
  •  laminowane na błysk/mat –  oprócz doskonałej jakości druku są powlekane warstwą ochronną (laminatem). Świetnie nadają się dla firm zajmujących się mechaniką czy budownictwem. wizytówkę wystarczy przetrzeć i wygląda jak nowa.
  •  PLASTIC –  wykonane z tworzywa sztucznego PCV o grubości 0,5 bądź 0,7 mm. Świetny oryginalny styl takiej wizytówki na pewno zostanie zapamiętany przez potencjalnego klienta bądź odbiorcę. Dodatkowo możemy uszlachetnić lakierem wybiórczym UV , który daję niesamowite efekty wizualne.
  •  drukowane na kartoniku –  świetnie działająca w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, pizzeriach itd. Głównym atutem takiej wizytówki jest świetne podłoże do przybijania pieczątek bądź skreślania wizyt klienta. Oczywiście front wizytówki możemy zalaminować żeby kartonik był wytrzymały i długo służył osobie posiadającej taką wizytówkę.

Wszystkie wizytówki drukujemy standardowo na papierze 350g  kreda-mat ,na maszynie OFFSET 4×4 i 4×0 dzięki czemu wydruk jest najwyższej jakości. Co istotne ceny naszych produktów są konkurencyjne w stosunku do innych drukarni na naszym rynku dzięki czemu każdy ma pewność ,że nie przepłaci za projekt i druk .

Istnieje również możliwość drukowania małych ilości wizytówek już od 50 szt. na maszynie cyfrowej.

Odnośnie formatu jak i wykończenia rogów dostosowujemy się do klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych projektem i drukiem wizytówek Podkarpacia jak i całej Polski. U nas wysyłka jest GRATIS dzięki czemu możemy obsłużyć każdego w tej samej cenie.

Facebook

wizytówki Rzeszów

wizytówki Rzeszów

wizytówki Rzeszów

wizytówki Rzeszów